Banner
Juniori ROOKIE prvaci Republike Srpske PDF Print E-mail
Sunday, 01 April 2012 21:08

Juniori Rookie su na završnom finalnom turniru u Zvorniku, osvojili prvo mjesto i tako postali juniorski prvaci Republike Srpske. U prvoj utakmici su se sastale dvije najbolje ekipe u Republici Srpskoj, KK SL Takovo Leotar i KK Rookie. U uzbudljivoj završnici košem našeg kapitena Nemanje Tešića 1,4 sekunde prije kraja utakmice, slavili su naši momci rezultatom 77:75 (18:27,14:13,22:25,23:10). Drugu utakmicu smo igrali protiv KK Teslić , koju smo bez većih problema riješili u svoju korist rezultatom 91:46 (20:7,31:12,24:13,16:14). Treću utakmicu smo odigrali protiv domaćina turnira, ekipe KK Drina. Ova utakmica je bila najvažnija na turniru pošto je odlučivala o prvaku a isto tako odličivala je koja će ekipa zauzeti drugo i treće mjesto. Utakmicu protiv KK Drine, su naši juniori odigrali najbolje na turniru i već poslije prvog poluvremena vodili rezultatom 60:23. Na poluvremenu je jedan igrač Drine poslije zakucavanja polomio obruč. Pošto domaćin turnira nije bio u stanju da osposobi koš za nastavak utakmice u propisanom vremenu, na prijedlog KK Drine , delegata utakmice i komesara lige ,zbog velike prednosti naše ekipe na poluvremenu utakmica je registrovana rezultatom 60:23 za Rookie. Ovo je najuspješnija godina za naš klub jer poslije pionirki , kadetkinja, kadeta i juniori su postali prvaci Republike Srpske.
JUNIORSKI ŠAMPIONI REPUBLIKE SRPSKE : Stančević Dejan, Kelečević Đorđe, Raca Duško, Mitić Srđan, Guzijan Žarko, Cumbo Stefan, Mičić Srđan, Vranješ Igor, kap. Tešić Nemanja, Damjanović Stefan, Predić Milenko, Radanović Ognjen.
TRENERI : Mihajlović Ognjen, Regoda Darko, Mičić Dragan.

 

Dodaj komentar


Prijatelji kluba

Banner
Banner
Banner
Banner