KK ROOKIE – KK IGOKEA 74:72

U derbiju prvog kola pionirske lige PKO Banjaluka, naši pioniri su pobjedili pionire Igokee rezultatom 74:72 (14:19,26:14,18:16,16:23). Odigrana je odlična utakmica gdje su u prvoj četvrtini naši dječaci bili dosta stegnuti što su gosti iskoristili al već od druge četvrtine naši pioniri su zaigrali znatno opuštenije i bolje. Od druge četvrtine pa do kraja utakmice pioniri Rookie su imali konstatnu prednost a najveća je bila 13 razlike krajem treće četvrtine.
Kadeti Rookie su u prva dva kola lige ostvarili polovičan uspjeh. U prvom kolu savladani su bez većih problema kadeti OKK Prnjavora rezultatom 78:35. Drugo kolo smo odigrali sa kadetima Basket 2000, gdje smo do samog kraja četvrte četvrtine vodili ali prtivnik je sa tri trojke prelomio utakmicu u svoju korist i dobio rezultatom 91:84 (21:19,1927,24:22,27:16).

PIONIRI ROOKIE: Jašić 13, Mihajlović 2, Kos, Đajić, Medić, Erak, Udovčić, Protić, Gavrilović, Čovičković 43, Galić, Lonco.

KADETI ROOKIE : Blagojević 2, Vlačić 2, Radulović 2, Barbarez 3, Vasić 4, Nježić 5, Milojević 24, Kurušić 2, Marijanović 10, Lazić 5, Danilović 17, Đuđić 2.
KADETI ROOKIE : Blagojević 14, Vlačić 12, Ajder, Barbarez , Vasić 5, Nježić 5, Milojević 22, Kurušić , Marijanović , Lazić 4, Danilović 22, Đuđić.