POBJEDE PIONIRA I MLAĐIH PIONIRA ROOKIE

Ovog vikenda naša najmlađa selekicija je ostvarila ligašku pobjedu nad vršnjacima iz Top Basket (Topola). U uzbudljivoj utakmici gdje je gostima pripalo prvo poluvrijeme na nama drugo poluvrijeme gdje smo uspjeli stići rezultat i pobjediti sa 31:25 (3:9,10:11,12:1,6:4). Pioniri Rookie su odigrali takođe jedan uzbudljiv meč protiv gradskog rivala ekipe Basket 2000 i ostvarili pobjedu rezultatom 60:55 (20:21,11:16,15:10,14:8). Naredno ligaško kolo mlađi pioniri Rookie igraju u nedelju protiv ekipe Šampion Alfom u 10:00 sati u SD Obilićevo. Pioniri ovog vikenda igraju dvije ligaške utakmice, u subotu u 13:30 sati u SD obilićevo dočekuju pionire OKK Borac a u nedelju isto u SD Obilićevo u 16:00 časova ekipu Mladosti iz Mrkonjić Grada.